Misja:
„Zagwarantowanie niezakłóconego rozwoju przedsiębiorstwom poprzez zapewnienie bezpieczeństwa w procesie pracy”.

O firmie

„Niniejszym mamy zaszczyt przedstawić Państwu propozycję
świadczenia usług w zakresie zarządzania szeroko
rozumianym bezpieczeństwem”.

Kim jesteśmy i dlaczego my ??

W 1992 roku rozpoczynamy działalność w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, nawiązujemy współpracę z pierwszymi Klientami z Płocka i okolic. Wykonujemy podstawowe zadania i obowiązki służby ds. bhp.

W 2004 roku nawiązujemy stałą współpracę z firmami o różnych profilach działalności: energetyka, budownictwo, produkcja, rolnictwo, usługi, itp. Poszerzamy działalność o usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska. Otrzymujemy pozwolenie na prowadzenie działalności szkoleniowej w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska, pierwszej pomocy.

W 2010 roku poszerzamy naszą stałą bazę klientów o nowe profile działalności, wykonujemy już kompleksowe usługi w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Wprowadzamy do Naszej oferty sprzedaż asortymentu bhp, ppoż., środków higieny i czystości.

W 2013 roku prowadzimy dalszy rozwój naszej działalności. Poszerzamy zakres usług o wdrażanie Systemów Zarządzania. Podpisujemy kolejne stałe umowy na nadzór bhp, ppoż, ochrony środowiska, sprzedaż asortymentu bhp. Prowadzimy nadzór na budowach/ przedsięwzięciach w zakresie bezpieczeństwa. Mamy na swoim koncie wówczas kilka tysięcy pracowników pod nadzorem w ramach stałej umowy oraz kilkuset zadowolonych Klientów, z którymi mieliśmy okazję wykonywać jednorazowe/ dorywcze usługi.

Zapraszamy

do zapoznania się z zakładką „Referencje”,
„Nasza oferta” i do współpracy.

Firma Handlowo – Usługowa
Paweł Opasiński

Jordanów 19
09 – 530 Gąbin

tel.: +48 606-804-288
email: paw-63@tlen.pl

Nadzór – Szkolenia – Doradztwo - Sprzedaż